SQM logo_web

Vispārīgs pārskats

Pēdējo 12 līdz 13 gadu laikā nekustamā īpašuma tirgus Baltijā ir kļuvis ienesīgs biznesa veids.

Visā Baltijas reģionā tirgus cenas kāpums auga līdz ar strauji augošo ekonomiku līdz 2008. gadam, tad tas piedzīvojuma kritumu, kuru izraisīja starptautiskā krīze.

Sekojot visām Eiropas Savienības direktīvām, pēc vairākiem svarīgiem politiskajiem un ekonomiskajiem lēmumiem un nopietniem samazinājumiem Latvijas budžetā, Latvijas ekonomika šobrīd atgūstas un arī tirgus atkal aug.

Latvijas Nekustamo īpašumu tirgus piedāvā izdevīgas iespējas investīcijām gan vietējiem, gan starptautiskiem investoriem.

SIA ”SQM Invest” izmanto visa veida situācijas, kas darbojas tieši uz tirgu, ir organizācija, kas ir balstīta uz spēcīgu pieredzi, vidējiem un maziem ieguldījumiem, kuras darbība ir vērsta uz to, lai samazinātu risku un palielinātu drošību un peļņu.

Mūsu vīzija par nekustamo īpašumu investēšanu ir droša un balstīta tikai uz reāliem skaitļiem.

Mūsu klientu vajadzības lieliski saskan ar mūsu uzņēmuma pieeju, jo mēs koncentrējamies tikai uz rentabliem un drošiem darījumiem.

Mēs vienmēr sasniedzam savus mērķus ar  lokālām zināšanām un dažkārt iesaistāmies kā biznesa partneri.

Pamatdarbība – Galvenās aktivitātes – Uzņēmuma profils

 SIA ”SQM Invest” atrodas Rīgā, Latvijā, uzņēmums dibināts 2006. gadā ar mērķi investēt nekustamo īpašumu Latvijas tirgū.

Kopš dibināšanas mēs esam strādājuši kopā ar investoriem, lai visi nekustamā īpašuma pirkšanas un pārdošanas aspekti tiktu ievēroti, mēs optimizējam pirkšanas un pārdošanu laiku.

SQM Invest ideja ir rast labākās iespējas, kas pieejamas tirgū, pirkt un pārdot nekustamos īpašumus vai zemes īstajā laikā un īstajā vietā.

Izsolēs, izmantojot mūsu bankas, lokālo tīklu un mūsu tirgus analīzi,  publikācijas un tīmekļa vietnes, mēs pastāvīgi meklējam informāciju un labākās iespējās, kurās piedalīties.

Mēs konsultējam kā pirkt/pārdod šādus nekustāmo īpašumu objektus:

  • zemes gabali (ar un bez apstiprinātiem projektiem),
  • mājas (jaunu un/vai renovētas,
  • dzīvokļi,
  • komerciālās telpas.

Operatīvie lauki:

SQM Invest rūpējas par visiem aspektiem, kas iesaistīti nekustamā īpašuma biznesā, tie ir:
– mārketinga pētījumi,
– labāko piedāvājumu izvēle,
– uzticamības pārbaudes,
– sarunu procesi,
– juridiskie aspekti,
– galīgais pirkuma / pārdošanas līgums,
– īpašumu vadība,
– reklāma.

Mēs pārliecināmies, vai visi līgumi un vienošanās tiek veikti saskaņā ar Latvijas noteikumiem un Civillikumu, kā arī nodrošinām kvalitatīvus juridisko konsultantu un grāmatvedības pakalpojumus.

Alberto_035a_web sqm-1 Alberto Fiorini (Valdes loceklis)

Mūsu komanda:

DSC_0803as